Kastamonu Azdavay İlçe Hastanesi Tahlil Sonuçları

Kastamonu Azdavay İlçe Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Kastamonu Azdavay İlçe Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Azdavay Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0366 717 1014
Adres: Merkez Mahallesi Başeskioğlu Caddesi Odabaşı Sokak No:4 Azdavay / Kastamonu
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Kastamonu Azdavay İlçe Hastanesine Merkez Mahallesi Başeskioğlu Caddesi Odabaşı Sokak No:4 Azdavay / Kastamonu adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0366 717 1014 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir