Kastamonu Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları

Kastamonu Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Kastamonu Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Kastamonu Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0366 214 1053
Adres: Saraçlar Mah. Araç Cad. Sanat Okulu Karşısı Kastamonu – Merkez Ek Bina:candaroğulları Mah.Alparslan Türkeş Bulvarı No:19 Tel: 0366 214 1837
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Kastamonu Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesine Saraçlar Mah. Araç Cad. Sanat Okulu Karşısı Kastamonu – Merkez adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0366 214 1053 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir