Kayseri Develi Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Kayseri Develi Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Develi Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0352 621 6020
Adres: Camicedit Mh.Hastane Cd.No:14 Develi / Kayseri
Ağız Diş Sağlığı Merkezi: Cami Cedid Mah.Alparslan Türkeş Cd. Safa Sk.Pazar Yeri Karşısı. Develi/ Kayseri Tel:0352 621 9020
Kadın Doğum Binası: Mustafa Asım Köksal Mh. Aşık Seyrani Caddesi. Kayseri-develi Yol Ayrımı. Develi / Kayseri Tel:0352 621 8504
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Kayseri Develi Devlet Hastanesine Camicedit Mh.Hastane Cd.No:14 Develi / Kayseri adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0352 621 6020 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir