Kayseri Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Kayseri Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0352 336 8884
Adres: Sanayi Mah. Atatürk Bulvarı Hastane Cad. No:78 38010 Kocasinan / Kayseri Toplum Ruh Sağlığı Merkezi: Serçe Önü Mahallesi Ahmet Paşa Caddesi No:6(Meydan Beğendik Çaprazı Eski Adliye Arkası)kocasinan Kayseri Tel:3523300388
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Kayseri Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Sanayi Mah. Atatürk Bulvarı Hastane Cad. No:78 38010 Kocasinan / Kayseri adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0352 336 8884 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir