Kayseri Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Tahlil Sonuçları

Kayseri Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Kayseri Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Telefon Numarası: 0352 222 6161
Faks: 0352 222 2252
Adres: Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Bulvarı No:58 Melikgazi/KAYSERİ
E-Posta: bilgi@humahastanesi.com.tr




tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Kayseri Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesine Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Bulvarı No:58 Melikgazi/KAYSERİ adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0352 222 6161 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir