Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Tahlil Sonuçları

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Telefon Numarası: 444 4071
Faks: 0318 224 0786
Adres: Kırıkkale Üniversitesi Kampüsü Ankara Yolu 7.Km.71450 Yahşihan/KIRIKKALE
E-Posta:
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine Kırıkkale Üniversitesi Kampüsü Ankara Yolu 7.Km.71450 Yahşihan/KIRIKKALE adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 444 40 71 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir