Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Yüksek İhtisas Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0318 215 1000
Adres: Yüksek İhtisas Bağlarbaşı Mah.Lokman Hekim Caddesi
Y.İ.H Hacı Hidayet Semt Polikliniği (Devlet Hastanesi): Fabrikalar Mah.Sağlık Caddesi No:1 Merkez / Kırıkkale Tel:0318 224 2886
Keskin Semt Polikliniği: Kırşehir Yolu Üzeri Keskin Girişi Keskin Tel: 0318 515 3161
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesine Yüksek İhtisas Bağlarbaşı Mah.Lokman Hekim Caddesi adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0318 215 1000 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir