Kırklareli Lüleburgaz Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Kırklareli Lüleburgaz Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Lüleburgaz Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0288 417 1224
Adres: Lüleburgaz Devlet Hastanesi 1. Bina İstanbul Caddesi No.174 İstiklal Mah Lüleburgaz / Kırklareli (Lüleburgaz Devlet Hastanesi 2. Bina Yıldız Mahallesi Donatım Sokak No:4 Emniyet Müdürlüğü Arkası)
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Kırklareli Lüleburgaz Devlet Hastanesine Lüleburgaz Devlet Hastanesi 1. Bina İstanbul Caddesi No.174 İstiklal Mah Lüleburgaz / Kırklareli adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0288 417 1224 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir