Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Kırşehir Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0386 213 4515
Adres: Kervansaray Mahallesi 2019 Sokak Kırşehir
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Kervansaray Mahallesi 2019 Sokak Kırşehir adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0386 213 4515 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir