Kocaeli Darıca Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Kocaeli Darıca Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Halk Dilindeki Adı: Darıca Adsm
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0262 655 7700
Adres: Merkez: Fevzi Çakmak Mah. Dr Zeki Acar Cad. No:62 Darıca/Kocaeli 41700
Çayırova Semt Polikliniği: Cumhuriyet Mahallesi Harman Sokak No:1 Toki Konutları Çayırova/Kocaeli Tel: 0262 659 2048
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Kocaeli Darıca Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezine Fevzi Çakmak Mah. Dr Zeki Acar Cad. No:62 Darıca/Kocaeli adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0262 655 7700 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir