Kocaeli Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Kocaeli Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0262 317 8000
Adres: İbni Sina Bulvarı Lojman Sok Sopalı Mevkii Derince/Kocaeli
Alikahya Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi: Karadenizliler Mh. 41310 İzmit/Kocaeli
Kızılay Kadın Doğum Polikliniği: Ömerağa Mah İstiklal Cad Hafız Şerif Sok Kızılay İş Merkezi İzmit/Kocaeli
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Kocaeli Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesine İbni Sina Bulvarı Lojman Sok Sopalı Mevkii Derince/Kocaeli adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0262 317 8000 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir