Kocaeli Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları

Kocaeli Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Kocaeli Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Kocaeli Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0262 309 2000
Adres: Ana Bina: Turan Güneş Cad. Cedit Mah. Hastane Sok.İzmit/Kocaeli
Başiskele Semt Polikliniği: Barbaros Mahallesi Atatürk Caddesi Başiskele Belediye Binası Yanı No:13 Başiskele/Kocaeli Tel: 0262 343 3105
Kartepe Semt Polikliniği: Dumlupınar Mahallesi Sakıp Sabancı Caddesi No:131 Kartepe/Kocaeli Tel: 0262 373 3761
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Kocaeli Devlet Hastanesine Turan Güneş Cad. Cedit Mah. Hastane Sok.İzmit/Kocaeli adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0262 309 2000 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir