Kocaeli Nuh Çimento Sanayi Vakfı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonuçları

Kocaeli Nuh Çimento Sanayi Vakfı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Kocaeli Nuh Çimento Sanayi Vakfı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Halk Dilindeki Adı: Nuh Çimento Sanayi Vakfı Adsm (Uzunçiftlik Diş Hastanesi)
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0262 371 5170
Adres: Konak Mahallesi Sapanca Yolu Caddesi No:3 Kartepe/Kocaeli
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Kocaeli Nuh Çimento Sanayi Vakfı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezine Konak Mahallesi Sapanca Yolu Caddesi No:3 Kartepe/Kocaeli adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0262 371 5170 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir