Kocaeli Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Tahlil Sonuçları

Kocaeli Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Kocaeli Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi
Telefon Numarası: 0262 333 0026
Faks: 0262 333 0027
Adres: Ömerağa Mah. Cemil Karakadılar Cad. No:8 İzmit / Kocaeli
E-Posta: info@ozelizmitkdm.com
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Kocaeli Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezine Ömerağa Mah. Cemil Karakadılar Cad. No:8 İzmit / Kocaeli adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0262 333 0026 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir