Konya Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Konya Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Dr.Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0332 881 6100
Adres: Fatih Mahallesi Dr.Vehbi Kütükçü Cd.No:13 P.K:42620 Ilgın/Konya
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Konya Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet HastanesineFatih Mahallesi Dr.Vehbi Kütükçü Cd.No:13 P.K:42620 Ilgın/Konya adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0332 881 6100 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir