Kozan Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Kozan Devlet Hastanesi
Telefon Numarası: 0322 515 83 06
Faks: 0322 515 82 65
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Cumhuriyet Mah. Turgut Özal Blv. No: 13 Kozan / Adana
İnternet Sitesi: http://kozandh.saglik.gov.tr/
E-Posta: adanadhs4@saglik.gov.tr

Kozan Devlet Hastanesi laboratuvarlarında sağlığınız için gerekli olan tahlilleri doktorunuzun yönlendirmesi üzerine yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahliller sayesinde rahatsızlığınızın sebebini veya sağlık durumunuzu net bir biçimde ortaya çıkarılabilir. Laboratuvar çalışmaları sonucunda elde edilen bulgular, tahlil sonuçlarınız sizlerle paylaşılır. Laboratuvar sonuçlarınızı öğrendikten sonra sitemizde bulunan tahlil analizleri ile değerlerinizin tam anlamını öğrenebilirsiniz. Yaptırdığınız tahlil ile sağlık sorununuzu tespit edebilir ve sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Tahlil-Sonuclari.com ailesi olarak acil şifalar dileriz.

Kozan Devlet Hastanesi Tahlil sonuçları bilgilerini online ortamda öğrenerek zamandan tasarruf sağlarsınız ve tahlil sonuçlarınızı doktorunuzla görüşmeden önce sitemizdeki tahlil sözlüğü ile bir ön bilgiye sahip olursunuz.

kozan-devlet-hastanesi

Kozan Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları bilgilerine ulaşabilmek için aşağıda bulunan Tahlil Sonuçları  Butonuna tıklamanız gerekir.

Hastanedeki Branşlar: Ağız ve Diş Sağlığı, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Enfeksiyon Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Üroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Kardiyoloji, Anestezi ve Reanimasyon, Psikoloji Polikliniği.

tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Kozan Devlet Hastanesine Cumhuriyet Mah. Turgut Özal Blv. No: 13 Kozan / Adana adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçları www.tahlil-sonuclari.com adresi aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0322 515 83 06 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir