Kütahya D.P.Ü. Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Kütahya D.P.Ü. Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: D.P.Ü Kütahya Evliya Çelebi Egitim Ve Araştırma Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0274 231 6660
Adres: Ana Bina: Evliya Çelebi Mah. Okmeydanı Cad. Kütahya/Merkez
Ek Bina(Eski Devlet Hastanesi): Saray Mah.Fatih Sultan Mehmet Bulv. Kütahya/Merkez Tel: 0274 223 6053
Konak Rezidans Semt Polikliniği: İstasyon Caddesi Kapalı Spor Salonu Karşısı. Tel: 0274 231 6660
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Evliya Çelebi Mah. Okmeydanı Cad. Merkez/Kütahya adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0274 231 6660 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir