Kütahya Özel Anadolu Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Kütahya Özel Anadolu Hastanesi
Telefon Numarası: 0274 226 4242
Faks:
Adres: Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Ali Paşa Mah. No:9 43020 Kütahya/Merkez
E-Posta: cbozkurt@bskanadolu.com
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Özel Kütahya Anadolu Hastanesi 7000 m2 kapalı alanda 72 hasta yatağı, 5 Adet Kroner Yoğun Bakım, 7 Adet Yeni Doğan Yoğun Bakım, 5 Adet Genel Yoğun Bakım olmak üzere 17 adet Yoğun bakım yatağı, 2 suit hasta yatağı, 3 Adet Ameliyathane odası, 2 Adet Doğumhane Odası, Radyoloji ünitesi (MR, BT, Mamogrofi,ESWL) ,EEG, EMG, Endoskopi, Biyokimya Laboratuarı, Acil Servis Ünitesi, 19 branşta 31 uzman hekim, 4 pratisyen hekimle 2008’den beri halkımızın hizmetindedir.
Hastane yönetimi olarak ihtiyaç duyulduğunda her an sizlere ana şefkatiyle sağlık hizmeti vermeyi ve sağlık hizmeti deyince her zaman yakın ve ilk tercih edilen hastane olmayı amaç edindik. Güler yüzlü, anlayışlı, hoşgörülü, doktor ve sağlık çalışanlarımızla, hastalarımız için teknolojiyi sonuna kadar kullanarak

Sağlık hizmeti sunulmasında en kritik aşama hasta ile hekim ve hasta ile sağlık kurumu arasında kurulacak güven duygusudur. 1998 yılında Ana Sultan Tıp Merkezi’nde başlayan karşılıklı güven duygusunu Özel Kütahya Anadolu Hastanesi olarak devam ettiriyoruz. Bize gösterdiğiniz teveccüh nedeniyle gururluyuz.

Kütahya Özel Anadolu Hastanesine adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir