Kütahya Doç. Dr. Mustafa Kalemli Tavşanlı Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Kütahya Doç. Dr. Mustafa Kalemli Tavşanlı Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Doç.Dr.Mustafa Kalemli Tavşanlı Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0274 614 2222
Adres: Yeni Devlet Hastanesi(Merkez): Kavaklı Mah. Hacı Ahmet Kırı Mevkii No:1 Tavşanlı/Kütahya
Ek Diş Poliklinik: Kavaklı Mah. Sağlık Cad.Tavşanlı/Kütahya Tel:0274 614 1480
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Kütahya Doç. Dr. Mustafa Kalemli Tavşanlı Devlet Hastanesine Kavaklı Mah. Hacı Ahmet Kırı Mevkii No:1 Tavşanlı/Kütahya adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0274 614 2222 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir