Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Avrupa)- Sultangazi- Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0212 594 1253
Adres: Merkez: Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi 50.Yıl Mah. 2106 Sokak No:8 Sultangazi / İstanbul
Barbaros Hayrettin Paşa (Taşköprü)Semt Polikliniği: Barbaros Hayrettin Paşa Mah.1082 Sok M:4 Taşköprü 500 Evler /istanbul tel:212 609 08 34

tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesine 50.Yıl Mah. 2106 Sokak No:8 Sultangazi / İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 594 1253 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Sitemizin ilgili hastane ile bir bağlantısı yoktur. Tahlil Sonuçları ekranına en kısa yoldan ulaşmanızı sağlayan bir sivil proje girişimidir. Sistem ile ilgili görüş,öneri ve dileklerinizi sayfamızın alt kısmında paylaşabilirsiniz. Hastane ile ilgili konularda bilgi almak için ilgili hastanenin iletişim kanallarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Acil Şifalar Dileriz.
Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir