Manisa Akhisar Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Manisa Akhisar Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Akhisar Devlet Hastanesi(Yeni Devlet- Ssk Kirazoğlu)
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0236 413 9191
Adres: İki Adres Var Yeni Devlet –> Reşatbey Mah. 167 Sk. No:126 45200 Akhisar/Manisa Sigara Fabrikası Arkası Kovalık Mevki
Ssk( Mustafa Kirazoğlu Sağlık Kompleksi)–>Hürriyet Mah. 213 Sk. No:2 45200 Akhisar/manisa
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Manisa Akhisar Devlet Hastanesine eşatbey Mah. 167 Sk. No:126 45200 Akhisar/Manisa adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0236 413 9191 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir