Manisa Özel Akhisar Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Manisa Özel Akhisar Hastanesi
Telefon Numarası: 0236 404 0404
Faks:
Adres: Kethüda Mahallesi 374 Sokak No: 2 Akhisar / Manisa
E-Posta: akhisar@akhisarhastanesi.com
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Manisa Özel Akhisar Hastanesine Kethüda Mahallesi 374 Sokak No: 2 Akhisar / Manisa adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0236 404 0404 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

  1. ibrahim aslanyılmaz

    ben hastanenizde Dr.Özgür Koç muayene olmuştum hastanenizde kan hormon ve ultrason çektirmiştim o gün almayı unutmuşum şu anda onlar almam gerekiyor eğer yardımcı olursanız çok memnun olurum.bu mail.adresine gönderirseniz sevinirim T.C.no:***** tel:05********.
    iyi çalışmalar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir