Mardin Midyat Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları

Mardin Midyat Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Mardin Midyat Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Midyat Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0482 462 1106
Adres: Bahçelievler Mahallesi Çevre Bulvarı No:14 (Şırnak – İdil Yolu Üzeri) Midyat / Mardin
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Mardin Midyat Devlet Hastanesine Bahçelievler Mahallesi Çevre Bulvarı No:14 (Şırnak – İdil Yolu Üzeri) Midyat / Mardin adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0482 462 1106 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

2 Yorum Var

  1. hazne dogan 3 Eylül 2015 Reply
  2. admin 3 Eylül 2015 Reply

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir