Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Anadolu)- T.C. Sağlık Bakanlığı-marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0216 625 4545
Adres: Mimar Sinan Cad. No:41 Üst Kaynarca Fevzi Çakmak Mah. Pendik/istanbul
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesine Mimar Sinan Cad. No:41 Üst Kaynarca Fevzi Çakmak Mah. Pendik/istanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0216 625 4545 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir