Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Avrupa)- Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Var
Telefon: 0212 692 2000
Adres: Merkez: İstasyon Mah.Turgut Özal Bulvarı No:11 Küçükçekmece- İstanbul
Küçükçekmece İnönü Semt Polikliniği: İnönü Mah. Hakan Cad. No:44 Küçükçekmece-İstanbul
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesine İstasyon Mah.Turgut Özal Bulvarı No:11 Küçükçekmece- İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 692 2000 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Sitemizin ilgili hastane ile bir bağlantısı yoktur. Tahlil Sonuçları ekranına en kısa yoldan ulaşmanızı sağlayan bir sivil proje girişimidir. Sistem ile ilgili görüş, öneri ve dileklerinizi sayfamızın alt kısmında paylaşabilirsiniz. Hastane ile ilgili konularda bilgi almak için ilgili hastanenin iletişim kanallarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Acil Şifalar Dileriz.
Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir