Mersin Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Mersin Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Mersin Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0324 336 3950
Adres: Merkez: Nusratiye Mah. Kuvayi Milliye Cad. No:32 33050 Mersin
Toroslar(ayışığı) Semt Polikliniği: Yusuf kılıç mah. 217 cad. no:45 (ay ışığı düğün salonu altı) Toroslar / Mersin Tel: 0324 322 4200
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Mersin Devlet Hastanesine Nusratiye Mah. Kuvayi Milliye Cad. No:32 33050 Mersin adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0324 336 3950 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir