Merzifon Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi
Telefon Numarası: 0358 514 81 61 – 0358 514 81 63
Faks: 0358 514 08 30
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Bahcelievler Mahallesi, İbni Sina Caddesi, No: 2 Merzifon / Amasya
İnternet Sitesi: http://www.merzifondevlethastanesi.gov.tr
E-Posta: amasyadhs3@saglik.gov.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Merzifon Devlet Hastanesine Bahcelievler Mahallesi, İbni Sina Caddesi, No: 2 Merzifon / Amasya adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçları www.tahlil-sonuclari.com adresi aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0358 514 81 61 – 0358 514 81 63 telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir