Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Avrupa)- Sarıyer- Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Baltalimanı Kemik Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0212 323 7075
Adres: Merkez: Rumelihisarı Cad.No:62 Baltalimanı Sarıyer İstanbul
Levent Semt Polikliniği:Levent Mah. Binbir Çiçek Sok. No: 2, 34335 Levent / Beşiktaş-istanbul Tel:212 268 35 45
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesine Rumelihisarı Cad.No:62 Baltalimanı Sarıyer İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 323 7075 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Sitemizin ilgili hastane ile bir bağlantısı yoktur. Tahlil Sonuçları ekranına en kısa yoldan ulaşmanızı sağlayan bir sivil proje girişimidir. Sistem ile ilgili görüş, öneri ve dileklerinizi sayfamızın alt kısmında paylaşabilirsiniz. Hastane ile ilgili konularda bilgi almak için ilgili hastanenin iletişim kanallarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Acil Şifalar Dileriz.
Tahlil-Sonuclari.Com

5 Yorum Var

  1. Mualla çokeker 18 Eylül 2015 Reply
    • admin 23 Eylül 2015 Reply
  2. dilek kaur 27 Kasım 2015 Reply
  3. admin 27 Kasım 2015 Reply
  4. Mehtap Çivi 29 Mart 2016 Reply

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir