Mevlana Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Mevlana Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi
Telefon Numarası: 0332 322 9410 – 444 4200
Faks: 0332 322 9419
Adres: Aksine Mahallesi Esmetaş Sokak No:16 42040 Meram-Konya
E-Posta: hastane@mevlana.edu.tr

Çalışma Saatleri Poliklinik Mesaimiz
Sabah : 08.00
Akşam: 17:00
Acil Servis 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Mevlana Üniversitesi Hastanesi tahlil sonuçları bilgilerinizi öğrenmek için;

  • T.C Kimlik No
  • Hasta Numarası bilgileriniz gereklidir.

Mevlana Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları bilgilerinizi öğrenmek için aşağıda bulunan Tahlil Sonuçları Butonuna tıklamanız gerekir.
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Mevlana Üniversitesi Hastanesine Aksine Mahallesi Esmetaş Sokak No:16 42040 Meram-Konya adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir