Muğla Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Muğla Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Halk Dilindeki Adı: Muğla Diş Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0252 213 2001
Adres: Merkez: Orhaniye Mah.İsmet Çatak Caddesi Menteşe/Muğla
Kavaklıdere Semt Polikliniği: Yeni Mah. Şehit Mehmet Erdoğan Cad. 4 Nolu Sok. No:9 Kavaklıdere İlçe Devlet Hastanesi Kavaklıdere/Muğla Tel: 0252 592 7023
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Muğla Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezine Orhaniye Mah.İsmet Çatak Caddesi Menteşe/Muğla adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0252 213 2001 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir