Muğla Fethiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonuçları

Muğla Fethiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Muğla Fethiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Halk Dilindeki Adı: Fethiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0252 614 0102
Adres: Tuzla Mah. Mustafa Kemal Bulv. 563 Sokak Fethiye / Muğla
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Muğla Fethiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezine Tuzla Mah. Mustafa Kemal Bulv. 563 Sokak Fethiye / Muğla adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0252 614 0102 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir