Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Telefon Numarası: 0282 250 5000
Randevu Telefon: 0282 250 5050
Faks: 0282 250 9950
Adres: 100. YIL MAH. TUNCA CAD. Merkez/Tekirdağ
E-Posta:
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi

Misyonumuz

Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama merkezi olarak toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak üzere; sağlık hizmetinde; güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile de öne çıkan, uluslararası düzeyde örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz

Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama merkezi, Tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, Üstün nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı, Öncü uygulamalarıyla; Türkiye’ye model oluşturmayı ve dünyada referans gösterilen etik değerlerden ödün vermeden hastalarının haklarını gözeten, ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan bir kuruluştur.

Temel Değerlerimiz

• Önce İnsan
• Tıbbi Deontoloji ve Etik’e Uyum
• Bilimsellik
• Çağdaşlık
• Hasta ve Yakınlarının Haklarına Saygı
• Topluma, Çevreye ve Yasalara Saygı
• Kalıcı Güven
• Ulaşılabilir Olmak
• Sürdürülebilirlik

HASTA ZİYARET SAATLERİ

Hastanemizde her gün ziyaret vardır.

Ziyaret saatleri

Klinikler için; 13.30-14.30 / 19.00-20.00

Yoğun Bakım Üniteleri için; 13:30-14:30

 

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesine 100. YIL MAH. TUNCA CAD. Merkez/Tekirdağ adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0282 250 5000 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

  1. Yaşariye Mercan

    Radyoloji Emar sonocom 40 gün oldu hala alamadım Meme CA hastasıyım ve koltuk altında şüpheli nir lenf nodu tespit edildi Radyolojide telefonlara cevap verilmeden kmapatılıyor lütfen ilgelenin artık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir