Okmeydanı Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Avrupa)- Kağıthane- Okmeydanı Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Okmeydanı Ağız Diş
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0850 480 4040
Adres: Merkez: Darülaceze Cad. Gürsel Mahallesi Kağıthane / İstanbul
Kasımpaşa Semt Polikliniği: Kızılay Meydanı Caddesi No:3 Kasımpaşa Beyoğlu/istanbul Tel:212 256 24 64
Nevbahar Doyuran Semt Polikliniği: Küçükköy Kazım Karabekir Mahallesi 813/1 Sok No: 7 Gaziosmanpaşa/istanbul Tel:212 538 84 12
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Okmeydanı Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesine Darülaceze Cad. Gürsel Mahallesi Kağıthane / İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 00850 480 4040 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Sitemizin ilgili hastane ile bir bağlantısı yoktur. Tahlil Sonuçları ekranına en kısa yoldan ulaşmanızı sağlayan bir sivil proje girişimidir. Sistem ile ilgili görüş, öneri ve dileklerinizi sayfamızın alt kısmında paylaşabilirsiniz. Hastane ile ilgili konularda bilgi almak için ilgili hastanenin iletişim kanallarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Acil Şifalar Dileriz.
Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir