Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Avrupa)- Şişli- Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Ssk Okmeydanı
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0212 314 5555
Adres: Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesi: Kaptanpaşa Mah.Darulaceze Cad. No:25/27 Okmeydanı-şişli / İstanbul
Darülaceze Polikliniği: Darulaceze Cad. No:51 Okmeydanı-şişli / İstanbul
Gülbahar Semt Polikliniği: Gülbahar Mah.Galata Deresi Cad.No:45 Gülbağ/Mecidiyeköy/İstanbul
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Kaptanpaşa Mah.Darulaceze Cad. No:25/27 Okmeydanı-şişli / İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 314 5555 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Sitemizin ilgili hastane ile bir bağlantısı yoktur. Tahlil Sonuçları ekranına en kısa yoldan ulaşmanızı sağlayan bir sivil proje girişimidir. 

Acil Şifalar Dileriz.
Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir