Ordu Fatsa Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Ordu Fatsa Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Fatsa Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0452 423 6500
Adres: Merkez Hastane: Evkaf Mah. Aslan Aydınlık Cad. Fatsa/Ordu
Diş Pol Ek Bina (Fatsa Verem Savaş Dispanseri Binası Yanı): Mağazalar Başı Mevkii Akıltepesi Fatih Mahallesi Deva Sokak Fatsa / Ordu
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Ordu Fatsa Devlet Hastanesine Evkaf Mah. Aslan Aydınlık Cad. Fatsa/Ordu adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0452 423 6500 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir