Ordu Özel Avrasya Medi-Tech Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Ordu Özel Avrasya Medi-Tech Hastanesi
Telefon Numarası: 0452 423 7676
Faks: 0452 424 0111
Adres: Avrasya A.ş., Evkaf Mah. Kumru-Korgan Asfaltı Cad. No:30, 52400 Fatsa-Ordu
E-Posta: iletisim@medi-tech.com.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Ordu Özel Avrasya Medi-Tech Hastanesine Avrasya A.ş., Evkaf Mah. Kumru-Korgan Asfaltı Cad. No:30, 52400 Fatsa-Ordu adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0452 423 7676 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir