Ortaköy Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Ortaköy Devlet Hastanesi
Telefon Numarası: 0382 351 81 66
Faks: 0382 351 24 76
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Merkezi)
Adres: Zafer Mah. Kırşehir Yolu 4. Km (Yeni Sanayi Sitesi Karşısı) Ortaköy / Aksaray
İnternet Sitesi: http://www.ortakoydevlethastanesi.gov.tr
E-Posta: aksaraydhs7@saglik.gov.tr
Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Ortaköy Devlet Hastanesine Zafer Mah. Kırşehir Yolu 4. Km (Yeni Sanayi Sitesi Karşısı) Ortaköy / Aksaray adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçları www.tahlil-sonuclari.com adresi aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0382 351 81 66 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir