Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Osmangazi Üniversitesi Sağlık Ve Uygulama Hastanesi
Telefon Numarası: 0222 239 2979
Faks:
Adres: Büyükdere Mh. Osmangazi Üniversitesi Meşelik Kampüsü ESKİŞEHİR
E-Posta: hastane@ogu.edu.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Osmangazi Üniversitesi Hastanesine Büyükdere Mh. Osmangazi Üniversitesi Meşelik Kampüsü ESKİŞEHİR adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0222 239 2979 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

  1. admin Yazar

   Malesef böyle bir hizmetimiz yoktur. Ayrıca sizin tahlil sonuçlarınıza ulaşma yetkimiz de bulunmamaktadır. Sayfamızda bulunan Tahlil Sonuçları butonuna tıkladıktan sonra açılan ekrana T.C. Kimlik Numaranız ve Doğum Yılınızı girerek yaptırmış olduğunuz tahlillerinize ulaşırsınız.

 1. Filiz Koray

  Tahlil sonuçlarımı tüm istenilenleri yazıp sorgulattığımda göremiyorum. Altta açılan pencerede sadece kimlik bilgilerim görüntüleniyor yardımcı olursanız sevinirim…

  1. admin Yazar

   Tahlil sonuçlarınız henüz çıkmamış olabilir. Daha sonra tekrar denemenizi tavsiye ederiz.

  1. admin Yazar

   Bu hastaneden hastaneye değişen bir durumdur. Bu yüzden sitemizden günlük takip etmenizi öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir