Osmaniye Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Osmaniye Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Osmaniye Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0328 826 1200
Adres: Merkez: D400 Karayolu Üzeri Akyar Mevki Merkez/Osmaniye
Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi Askeriye Karşısı Ek Bina: D400 Karayolu Üzeri Musa Şahin Bulv. Merkez/Osmaniye Tel: 0328 813 5701-02
Bahçe İlçe Hastanesi Ek Bina:bahçelievler Mah. Devlet Bahçeli Bulv. No:54 Bahçe/Osmaniye Tel: 0328 861 4799
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Osmaniye Devlet Hastanesine D400 Karayolu Üzeri Akyar Mevki Merkez/Osmaniye adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0328 826 1200 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir