Özel Bursa Bahar Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Özel Bursa Bahar Hastanesi
Telefon Numarası: 444 44 64
Faks: 0224 272 2226
Adres: Kıbrıs Şehitleri Cd. No:179 (Bursaray Osmangazi İstasyonu Yanı) Osmangazi / BURSA
E-Posta: info@baharhastanesi.com.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Özel Bursa Bahar Hastanesine Kıbrıs Şehitleri Cd. No:179 (Bursaray Osmangazi İstasyonu Yanı) Osmangazi / BURSA adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 444 44 64 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

    1. admin Yazar

      Sitemizde tahlil sonuçlarının yorumlanması malesef yapılamıyor. Bunun ile ilgili tahlil.com sitesine üye olarak sorunuza yanıt bulabilirsiniz. Acil şifalar dileriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir