Özel Edremit Körfez Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Özel Edremit Körfez Hastanesi Tahlil sonuçları insan için çok önemlidir. Tahlil yaparsınız sonuçları çıkar. Laboratuvarlarda yapılan testleri ile tahlil sonuçları ayarlanır. Laboratuvar sonuçlarınızı öğrendikten sonra sitemizde bulunan tahlil analizleri ile değerlerinizin tam anlamını öğrenebilirsiniz. Yaptırdığınız tahlil ile sağlık sorununuzu tespit edebilir ve sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Tahlil-Sonuclari.com ailesi olarak acil şifalar dileriz.

Tahlil sonuçları ile Laboratuvar Sonuçları aynı şeydir. Sayfamızda Özel Edremit Körfez Hastanesi kan tahlil sonuçları bilgilerine ulaşabilmek için aşağıda bulunan Tahlil Sonuçları  Butonuna tıklamanız gerekir.

Özel Edremit Körfez Hastanesi Tahlil sonuçları bilgilerini online ortamda öğrenerek zamandan tasarruf sağlarsınız ve tahlil sonuçlarınızı doktorunuzla görüşmeden önce sitemizdeki tahlil sözlüğü ile bir ön bilgiye sahip olursunuz.

Özel Edremit Körfez Hastanesi İletişim Bilgileri

Hastane: Özel Edremit Körfez Hastanesi
Telefon Numarası: 0266 372 00 00
Faks: 0266 373 73 17
Adres: Eroğlan Mah. M.Akif Ersoy Cad. No:1 Kadıköy-Edremit/BALIKESİR
E-Posta: info@korfezhastanesi.com

tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Özel Edremit Körfez Hastanesine Eroğlan Mah. M.Akif Ersoy Cad. No:1 Kadıköy-Edremit/BALIKESİR adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0266 372 00 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir