Özel Ortopedia Hastanesi Tahlil Sonuçları

Özel Ortopedia Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.
Hastane: Özel Ortopedia Hastanesi
Telefon Numarası: 0322 432 77 77
Faks: 0322 436 81 10
Adres: Döşeme Mahallesi ( Çifte Minare Civarı) Cumhuriyet Caddesi No:64 Seyhan / ADANA
E-Posta: ortopedia@ortopedia.com.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Özel Ortopedia Hastanesine Döşeme Mahallesi ( Çifte Minare Civarı) Cumhuriyet Caddesi No:64 Seyhan / ADANA adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçları www.tahlil-sonuclari.com adresi aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca her hangi bir sorunuz olursa hastaneye 0322 432 77 77 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

 

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir