Özel Tatvan Can Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Özel Tatvan Can Hastanesi
Telefon Numarası: 0434 827 82 00
Faks: 0434 827 82 06
Adres: Kültür Mahallesi Bitlis Karayolu No 20/1 Tatvan, BİTLİS
E-Posta: info@tatvancanhastanesi.com.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Özel Tatvan Can Hastanesine Kültür Mahallesi Bitlis Karayolu No 20/1 Tatvan, BİTLİS adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0434 827 82 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

  1. Hüseyin KESER

    Yaptırdığım tahlil ve cektirdiğim filimlerin sonucunu onlayn olarak almak için ne yapmam gerekiyor?

  2. admin Yazar

    Tc kimlik numaranız ve tahlillerinizi yaptırdığınızda size verilen belgedeki protokol numaranız ile sayfamızdan tahlil sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir