Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Pamukkale Üniversitesi Hastanesi
Telefon Numarası: 444 0 728
Faks: 0258 213 4922
Adres: PAÜ HASTANELERİ ÇAMLARALTI MAH KALP MERKEZİ NO:7 PK:20070 KINIKLI / DENİZLİ
E-Posta: infohastane@pau.edu.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Pamukkale Üniversitesi Hastanesine PAÜ HASTANELERİ ÇAMLARALTI MAH KALP MERKEZİ NO:7 PK:20070 KINIKLI / Denizli adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 444 0 728 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

  1. gülhuriye Demirörs

    10.eylül.2015 gününden beri üniversitenizde yaptırdığım kan tahlil sonuçlarımı göremiyorum.veri tabanında hata var diyor.neden kaybaklandığı anlamadım.bir an önce çözüm bulunmasını istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir