Pendik Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Anadolu)- Pendik Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Pendik Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Var
Büyük Acil: Var
Telefon: 0216 491 2937
Adres: Batı Mahallesi Dr.Orhan Maltepe Cd. No:17 Pendik Kaynarca: kaynarca Mah. Aydınyolu Cad.Setur Sok. Pendik Sapanbağları:topselvi Mah. Refah Sok. No:14 Kartal-istanbul Ek Bina İstasyon: Doğu Mah. İbni Sina Cad. Pendik-istanbul Kurtköy:yenişehir Mah. Millet Cad. No:28 Kurtköy-pendik-istanbul
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Pendik Devlet Hastanesine Batı Mahallesi Dr.Orhan Maltepe Cd. No:17 Pendik-İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0216 491 2937 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir