Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi
Telefon Numarası: 0312 621 25 00
Faks: 0312 621 35 03
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Merkezi)
Adres: Şehitlik Mah. Anıttepe Cad. Polatlı / Ankara
İnternet Sitesi: http://www.polatlidevlethastanesi.gov.tr
E-Posta: bilgi@polatlidevlethastanesi.gov.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Polatlı Duatepe Devlet Hastanesine Şehitlik Mah. Anıttepe Cad. Polatlı / Ankara adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçları  bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0312 621 25 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

  1. admin Yazar

    Hastanenin tahlil sonuçları sayfası bakım durumunda olduğu için şuan açılmıyor. Lütfen bir süre sonra tekrar girmeyi deneyiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir