Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi
Telefon Numarası: 0322 581 39 45
Faks: 0322 581 39 19
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Sistemi)
Adres: E90 Karayolu, Eski Ankara Yolu Üzeri Pozantı / Adana
İnternet Sitesi: http://pozantidh.gov.tr/Home/index
E-Posta: adanadhs5@saglik.gov.tr
Hastanedeki Branşlar: Genel Diş Polikliniği, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum
tahlil-sonuclari

 

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.
Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesine E90 Karayolu, Eski Ankara Yolu Üzeri Pozantı / Adana adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçları www.tahlil-sonuclari.com adresi aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca her hangi bir sorunuz olursa hastaneye 0322 581 39 45 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir