Prof.Dr.N.Reşat Belger Beyoğlu Göz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Avrupa)- Prof.Dr.N.Reşat Belger Beyoğlu Göz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Kuledibi Göz Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0212 251 5900
Adres: Merkez: Bereketzade Cami Sokak No:2 Beyoğlu/istanbul (Galata Kulesinin 50 M Asagisinda)
Tepebaşı Semt Polikliniği: Asmalı Mescit Mah. Meşrutiyet Cad. No: 73 Tepebaşı Beyoğlu / İstanbul Tel:212 251 69 11
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

span style=”font-family: ‘Arial’,’sans-serif’; color: #333333;”>Prof.Dr.N.Reşat Belger Beyoğlu Göz Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Bereketzade Cami Sokak No:2 Beyoğlu/istanbul (Galata Kulesinin 50 M Asagisinda) adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 251 5900 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Sitemizin ilgili hastane ile bir bağlantısı yoktur. Tahlil Sonuçları ekranına en kısa yoldan ulaşmanızı sağlayan bir sivil proje girişimidir. Sistem ile ilgili görüş, öneri ve dileklerinizi sayfamızın alt kısmında paylaşabilirsiniz. Hastane ile ilgili konularda bilgi almak için ilgili hastanenin iletişim kanallarını kullanmanızı tavsiye ederiz.
Acil Şifalar Dileriz.
Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir