Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Rize Araştırma Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0464 213 0491
Adres: Ana Bina: İslampaşa Mah.Şehitler Caddesi No:74 Merkez/Rize
Ek Bina Rize Devlet Hastanesi: Rize Devlet Hastanesi Yerleşkesi Zemin Kat Tel: 0464 213 0500
Ziyaret Saatleri: 12:00-14:00 ve 18:00-20:00 saatleri arasındadır.
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Recep Tayyip Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

rize egitim ve arastirma hastanesi binasiHastanemiz 20 Ağustos 2005 itibariyle 366 yataklı yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır.Mevcut hastanemiz 11 bloktan oluşan kompleks bir binadır. Hasta odaları tek ve çift kişilik banyolu lavabolu odalardan oluşmaktadır. 11 adet ameliyathane salonumuz vardır. KVC Yoğun Bakım, Dahili Yoğun Bakımımız mevcuttur. Hastanemizde açık kalp ameliyatı yapılmakta ve anjiografi ünitemiz bulnumaktadır. Hastane binası merkezi sistemden ısıtılıp soğutulmaktadır. Hastanemiz 2008 Aralık ayından itibaren Eğitim ve Araştırma hastanesine dönüştürülmüştür.

Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesine İslampaşa Mah.Şehitler Caddesi No:74 Merkez/Rize adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0464 213 0491 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir