Rize Fındıklı Bölge Guatr Araştırma Ve Tedavi Merkezi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Rize Fındıklı Bölge Guatr Araştırma Ve Tedavi Merkezi
Halk Dilindeki Adı: Guatr Araştırma Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0464 511 3025
Adres: Sahil Mah.Muzaffer Birben Cad. No:33 Fındıklı/Rize
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Rize Fındıklı Bölge Guatr Araştırma Ve Tedavi Merkezine Sahil Mah.Muzaffer Birben Cad. No:33 Fındıklı/Rize adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0464 511 3025 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir